NASZE USŁUGI

MYCIE ELEWACJI PIEKARY ŚLĄSKIE

Dlaczego my?
Wybierając naszą firmę, dołączysz do grona zadowolonych klientów, ponieważ, jak wynika z autopsji – inni nam się nie zdarzają!
Mycie elewacji z typowych zabrudzeń miejskich, atmosferycznych oraz czyszczenie jej powierzchni z uporczywych zabrudzeń, czy niechcianego graffiti? Ponadto powierzchnie należy odgrzybić i zabezpieczyć?
Jesteś w odpowiednim miejscu! Powierzając to zadanie nam, masz pełną gwarancje doboru odpowiednich środków chemicznych oraz metody czyszczenia do powierzchni, która ma odzyskać dawny blask!
Jeśli myślisz o ponownym malowaniu elewacji – z dużą dozą prawdopodobieństwa, po naszej interwencji, okaże się ono zbędne, a ty zaoszczędzisz pokaźną sumę pieniędzy!
W momencie, w którym decydujesz się ma zmianę koloru twojej fasady - również, to właśnie mycie powierzchni, jest pierwszym, podstawowym krokiem jaki należy wykonać przed ponownym nałożeniem farby.
Pozbądź się szarości ze swojego otoczenia. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich nie lekceważąc porostów naściennych wpływających szkodliwie na organizm oraz degradujących strukturę elewacji.
Umyjemy twój dom jednorodzinny, budynek firmowy, oraz dowolny obiekt wymagający pielęgnacji.
Czyścimy każdy rodzaj powierzchni!
Szukasz właśnie Nas, a my czekamy właśnie na Ciebie!

Czyszczenie ciśnieniowe, zimno lub ciepłowodne,
 Mycie powierzchni woda demineralizowaną
 Odgrzybianie powierzchni i oraz jej zabezpieczenie
 Profilaktyka przeciw powstawaniu zabrudzeń i rozrostowi mikroustrojów

Kontakt

 +48 792 379 155

 tbh.piekary.kontakt@gmail.com

 ul. Jana Pawła II 30   
41-943 Piekary Śląskie

Odwiedź nas