NASZE USŁUGI

CZYSZCZENIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH PIEKARY ŚLĄSKIE

Jeśli jesteś jedną z osób, która postawiła na odnawialne źródło energii, jakim są panele
fotowoltaiczne, to gratulujemy – podjąłeś/aś dobrą decyzje!
Czerpanie energii z promieni słonecznych to świetny krok, dla twojego gospodarstwa. Żeby jednak w pełni wykorzystać potencjał fotowoltaiki, nieodzowna jest jej regularna pielęgnacja.
Brud osadzający się na panelach ze względu na warunki atmosferyczne, jak i ten niesiony na nie wiatrem z pól, łąk, lasów i jezdni, drastycznie obniża poziom natężenia promieni słonecznych docierających do celu. Oprócz strat ekonomicznych, wpływa to negatywnie na ich sprawność.
Wbrew pozorom, umycie paneli fotowoltaicznych nie należy do czynności prostych i nieszkodliwych w swoim przebiegu. Jeżeli nie posiadasz na ten temat wiedzy lub powierzasz to zadanie komuś kto nie posiada odpowiedniego sprzętu, oraz nie wie jak dobierać chemie – niechybnie, może się to skończyć wysokimi kosztami napraw, których gwarancja nie obejmie.
Powierz umycie swoich paneli fotowoltaicznych nam! Jesteśmy gwarancją fachowego podejścia do tematu, twojego zadowolenia oraz zaoszczędzonych pieniędzy!
Korzystamy z:
wciąż mało rozpowszechnionego w naszym kraju systemu do demineralizacji wody, czyniącego ją nieskazitelnie czystą i bezpieczną dla twojej fotowolatiki,
 odpowiednio dobranych komponentów, dedykowanych czyszczeniu paneli fotowoltaicznych,
 atestowanych, w pełni bezpiecznych środków chemicznych, niestanowiących zagrożenia dla otoczenia, w tym dla zieleni wokół instalacji.

Kontakt

 +48 792 379 155

 tbh.piekary.kontakt@gmail.com

 ul. Jana Pawła II 30   
41-943 Piekary Śląskie

Odwiedź nas